top of page

Biz ve Sen; yakında büyük bir aile olacağız!

Maya.jpg
-Meral YILDIZHAN, Dijital Yayıncı -

BAHA MEDIA YAYINLARI, Bodrum'da bulunan yeni nesil bir dijital yayıncılık firmasıdır. Misyonumuz, e-kitapların oluşturulma, yayımlanma ve dağıtılma şeklini devrim niteliğinde değiştirmektir. Dünya çapında okuyuculara yenilikçi ve sürükleyici dijital içerikler sunmaya tutkulu bir şekilde bağlıyız.

Baha.webp
- Baha YILDIZHAN, Yayın Yönetmeni -

BAHA MEDIA YAYINLARI'nda biz, hikaye anlatımının gücüne inanıyoruz. Yetenekli yazarlarımız, dijital okuyucularımız için okuma deneyimini artıran çarpıcı eserler yaratmak için çalışıyorlar. Dijital tasarımın sınırlarını zorlamaya ve ürettiğimiz her e-kitapta özen ve kalite sunmaya devam edeceğiz.

Kubilay 4.jpg
- Kubilay Han KIRAY, Sanat Yönetmeni -

Dijital dünyanın derinliklerinde, hikaye anlatımının büyüsünü kullanarak, her bir kelimeyle okuyucularımızı etkilemeyi hedefliyoruz. Yaratıcılığın ve teknolojinin birleştiği noktada, dijital kitaplarımızla okuyucularımıza yeni dijital dünyanın kapılarını aralamak istiyoruz. Edebiyatın ve sanatın dijital imkanlarla harmanlandığı eserlerimizle, Akdeniz’in sıcak rüzgarlarını hissedin ve bu heyecan verici yolculukta bizi takip edin...

Değerli okuyucu,

Diğer meslektaşlarımızdan tek farkımız; yayınlayacağımız ESERLER.

Senin de yazacak bir SÖZÜN varsa, YAZ, hemen gönder. 

Sözünün illaki bir değeri vardır.

Eğer bu değer TELİF HAKLARINI da içeriyorsa,

bu bizde güvence altında olacak.

AdayYazar@bahaglobal.com

bottom of page